Výplně vrásek Pardubice odborná aplikace kyseliny hyaluronové. Každá žena touží po tom, aby měla bezchybnou pleť, která podtrhne její dokonalý vzhled. Starostlivost o stav pleti roste společně s věkem a každou ženu potěší, když vypadá vizuálně mladší než ve skutečnosti je. Díky společnosti TEOXANE se tento sen může stát skutečností.

Výplně vrásek Pardubice TEOXANE

výplně-TEOSYAL®-Pardubice

Tato společnost působí na našem trhu již 15 let a díky tomu má velmi mnoho zkušeností, které promítá i do svých výrobků. Svou pověst si získala především díky dermálním výplním na bázi kyseliny hyaluronové, které se aplikují pomocí injekcí. Společnost si klade za cíl nejen bezpečnost používaných přípravků, ale i jejich účinnost a trvanlivost a to se jí daří s přípravkem TEOSYAL®. Kromě tohoto dermálního přípravku ještě společnost vyvinula jedinečnou a originální kosmetickou řadu s obsahem unikátní resilientní kyseliny hyaluronové.

Většina produktů a společností na trhu se soustředí na drobné vrásky, ale s těmi hlubšími si neporadí nebo jejich odstranění vypadá nepřirozeně. Společnost TEOXANE se však soustředí na produkty a postupy, které odstraní i ty nejvýraznější vrásky a zajistí přirozený vzhled.

Injektovatelné výplně vrásek Pardubice TEOSYAL® 

Tato exkluzivní řada na bázi kyseliny hyaluronové se používá pro výplně vrásek Pardubice. Není živočišného původu a je snadno vstřebatelná. Produkty TEOSYAL® se používají na celou řadu kosmetických procedur:

  • Výplň všech druhů vrásek (běžné, jemné, hluboké).
  • Péče o objem – intenzivní a větší.
  • Smyslné rty s přirozeným vzhledem.
  • Hydratace a revitalizace pokožky.
  • Doplňující ošetření.

Teosyal® poskytuje trojitý účinek

  • Funguje jako výplň

Díky aplikaci pod vrásky je vyplňuje zevnitř, vytvoří se objem a vrásky mizí.

  • Obnovuje objem

Pomáhá tvarovat obličej, brání prověšení kůže a pomáhá redefinovat jeho kontury.

  • Revitalizuje pokožku

Díky hloubkové hydrataci dochází k revitalizaci pokožky.

Jaké výhody TEOSYAL® nabízí?

Výplně vrásek Pardubice TEOSYAL® kyselina hyaluronová

Tento přípravek je ideálním pomocníkem pro dokonalou pleť a nabízí celou řadu výhod. Mezi největší z nich patří okamžité výsledky, které mají přirozený vzhled. TEOSYAL® podporuje obnovu přirozené pružnosti, elasticity a tonusu pleti. Postačí jedna aplikace a okamžitě dochází k vyplnění vrásek, k jejich redukci nebo dokonce k eliminaci.

Velmi důležitá je i bezpečnost přípravku.

Společnost garantuje extrémní čistotu kyseliny hyaluronové, která dokonce přesahuje standardy, jež vyžaduje příslušná legislativa. Velmi žádaná je i dlouhotrvající odolnost, která se ještě zvyšuje s každou další aplikací. Preventivní aplikace dokonce potřebují menší množství produktu. Aplikace přípravku je řízena elektronicky, její množství a rychlost vpichování je dáno oblastí, do níž je aplikována.

Výplně vrásek Pardubice - po aplikaci hrozí jen minimální riziko vzniku nežádoucích účinků.

MUDr. Romana Zieglerová

Akreditované centrum TEOSYAL®

Odborná profesionální aplikace akreditovaným lékařem

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Volejte lékaře specialistu 739 232 242

Kontaktujte nás